Sanktuarium Przemienienia Pańskiego

w Cmolasie

Aktualności

  1.  Dzisiaj Uroczystość rocznicy poświęcenia naszych świątyń. O godzinie 9:00 kandydaci na ministrantów otrzymają uroczyste błogosławieństwo i zostaną wprowadzeni do prezbiterium.
Czytaj więcej

  Potrzebna pomoc w Domu Pomocy Społecznej w Cmolasie

Czytaj więcej

Komunikat kurii 2020-10-17

W związku z najnowszymi decyzjami władz państwowych zaostrzającymi reżim sanitarny Biskup Rzeszowski przekazuje następujące wytyczne, do których należy się stosować, i o których należy poinformować wiernych:

 

Czytaj więcej

  1.  Bóg zapłać za ofiary złożone dziś w ramach tacy inwestycyjnej przeznaczone na prace remontowe, od poniedziałku rozpoczniemy prace renowacyjne salek w  których odbywają się spotkania dzieci i młodzieży będą to salki Oazy i DSM. Bóg zapłać także za ofiary na ogrzewanie kościoła.
Czytaj więcej

  1.  Przy wyjściu z kościoła młodzież KSM rozprowadza kremówki papieskie w cenie 5zł, dochód przeznaczony jest na działalność Stowarzyszenia w naszej parafii.
Czytaj więcej

  1.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na cele diecezjalne. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XX Dzień Papieski. Ofiarą do puszek wesprzeć będziemy mogli działalność Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia – dbający o zdolną i ubogą młodzież i dzieci.
Czytaj więcej

Komunia święta 2020-09-30

Komunia św. na rękę Komunia święta na rękę 

Czytaj więcej

Różaniec na dziś

 

Tajemnice Chwalebne

 

Zmartwychwstanie Pana Jezusa.

Wniebowstąpienie Pana Jezusa.

Zesłanie Ducha Świętego.

Wniebowzięcie Maryi.

Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi.

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

Polecane strony

 

Poniżej prezentujemy adresy stron współpracujących z naszym serwisem, a także inne ciekawe linki, którym warto poświęcić chwilę uwagi.

 

 

  

 

Zabytkowy kościół. pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

 

Godziny otwarcia:

 

1) W  sezonie turystycznym od kwietnia do sierpnia w każdą sobotę i niedzielę od godz. 9.00 – 18.00. Poza sezonem turystycznym od września do marca obiekt czynny po wcześniejszej rezerwacja drogą telefoniczną 17 283 77 04 lub parafiacmolas@gmail.com).

 

2) Zwiedzanie w grupie z przewodnikiem (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).

 

3) Turyści indywidualni mogą skorzystać z pełnej oferty obiektu wraz z usługą przewodnicką w czasie uroczystości odpustowych 5-6 sierpnia  – o ustalonej stałej porze tj. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 godz. Zwiedzanie w innym terminie z przewodnikiem  (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).