XIII Niedziela zwykła 2017-07-06

1.W tym tygodniu pożegnaliśmy zmarłego Ks. Józefa Żółtka. Ciało ks. Józefa spoczęło w krypcie kaplicy cmentarnej w Cmolasie. Dziękujemy wszystkim, którzy w czwartek i piątek uczestniczyli w liturgii i modlitwach żegnając zmarłego kapłana. Dziękujemy pocztom sztandarowym, reprezentacjom: szkół , Ochotniczych Straży Pożarnych, i wszystkich instytucji i organizacji. Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i upiększenie uroczystości pogrzebowych ks. Józefa. Dziękując za Jego posługę w naszej parafii pamiętajmy w modlitwie o Jego osobie.

2.W czwartek Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 18.00. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek  miesiąca lipca: Spowiedź Św. Cmolas: piątek od 17.00; Hadykówka: środa od 17.00; Mechowiec: piątek od 19.30. Chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek od godz. 8.00. Komunia Święta w Hadykówce w piątek o godz. 17.00.

3.Od 01.07.2017 będą odprawiane Msze św. gregoriańskie poza parafią za śp. + Józefa Starca i śp. + Czesława Wilka.