XIV Niedziela zwykła 2017-07-12

1.W czwartek Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 18.00. Z racji 13-go dnia miesiąca po Mszy św. wyruszymy z procesją fatimską, w czasie której odmawiać będziemy różaniec. Do udziału serdecznie zapraszamy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w stałych miejscach, gdzie będzie przebiegała procesja.

2.Proboszcz parafii pw. Stanisława i Wojciecha w Porębach Dymarskich ks. Grzegorz Siciak, zaprasza wszystkich na Mszę św. odpustową ku czci MB Szkaplerznej w niedzielę 16 lipca o godz. 10.30 w Porębach Dymarskich. Zaproszenie to skierowane jest szczególnie do osób modlących się za kapłanów ze względu na piastowaną funkcję opiekuna duchowego apostolatu Margaretka w Diecezji Rzeszowskiej oraz do osób pragnących przyjąć Szkaplerz.