Kolejna edycja Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa FEAD 2017-08-12

Akcja Katolicka w Cmolasie informuje, że rozpoczyna się kolejna edycja Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa FEAD w Podprogramie 2017.

Osoby zainteresowane odbiorem żywności proszone są o zgłoszenie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Cmolasie celem  wypełnienia oświadczenia o dochodach.

Kwoty kryterium dochodowego wynoszą netto:

1268 zł - dla osoby samotnej

1028 zł - dla osoby w rodzinie.

Nie dolicza sie 500+.

Zgłaszając się do GOPS-u należy zabrać ze sobą dokumenty potwierdzające jednomiesięczny dochód z miesiąca lipca 2017r.

Termin zbierania wniosków upływa 15 września br.