"Różaniec do granic" 2017-09-22

7 października 2017 r. w całej Polsce odbędzie się wielka modlitwa różańcowa. W 319 kościołach stacyjnych na terenie 22 diecezji na obrzeżach Polski zostanie podjęta modlitwa o pokój dla Polski i całego świata. „Różaniec do granic” jest kontynuacją ubiegłorocznej Wielkiej Pokuty, która odbyła się na Jasnej Górze. W pierwszej części wierni o godz. 10.30 zgromadzą się w 319 kościołach stacyjnych, położonych wzdłuż całej granicy Polski. Tam wysłuchają konferencji, będą uczestniczyć w Eucharystii i przeżyją adorację Najświętszego Sakramentu. Potem udadzą się na wyznaczone miejsce, nazwane „strefą modlitwy”, gdzie o  godz. 14.00 odbędzie się modlitwa różańcowa za Polskę i za świat, za  polskie rodziny i o pokój w naszym kraju i na całym świecie.

Grupa Apostolstwa Modlitwy w naszej parafii  organizyje wyjazd na modlitwę do Horyńca Zdroju (kościół p. w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Horyńcu Zdroju)

PROGRAM WYDARZENIA „RÓŻANIEC DO GRANIC”

10.30 Modlitwa i konferencja wprowadzająca
11.00 Eucharystia
12.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
13.00 Ruszamy do stref modlitwy – wolontariusze poprowadzą do wyznaczonego miejsca przy granicy ukraińskiej.
14.00 Modlitwa różańcowa. Zaczynamy o tej samej godzinie na całej granicy Polski – odmawiamy wszystkie cztery części różańca.

Wyjazd z parkingu koło Kościoła w Cmolasie – 7 października (sobota) o godz. 8.00
Koszt pielgrzymki ok. 25 zł.,
Zapisy w zakrystii u p. Kościelnego oraz u p.Haliny Serafin tel. 696 058 978

Weź udział w wielkiej modlitwie różańcowej na granicy Polski.
Zjednoczmy się Różańcem – w domu, szpitalu – wszyscy wszędzie!

Tajemnice Radosne

• Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie