"Zatrzymaj aborcję" 2017-09-23

Dnia 1.10.2017 przed i po mszy św.  odbędzie się  zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, która ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia . Potrzebny jest numer PESEL.

Ponad 90 proc. aborcji w polskich szpitalach to zabijanie dzieci podejrzanych o chorobę lub upośledzenie. Zamiast pomagać-zabija się je w okrótny sposób. Nawet wówczas, gdy niewinne dziecko przeżywa nieudaną aborcję, nie udziela mu się pomocy.  W roku 2016 zabito w ten sposób 1042 dzieci. Niestety, polskie prawo na to pozwala.

Możesz to zmienić dołączając się do tej inicjatywy.

Słowo Biskupa Rzeszowskiego popierające inicjatywę ustawodawczą „Zatrzymaj aborcję!” kliknij tutaj

Więcej informacji o projekcie  kliknij tutaj