Ogłoszenia XXVI Niedziela zwykła 2017-10-02

1. Informujemy o zmianie godziny wieczornej Mszy Św. o godz. 17.00. Spotkania DSM oraz młodszej Oazy, odbywać się będą o godz. 16.00.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W tym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy: poniedziałek - róża Anny Guźda; środa – dzieci z przedszkola sióstr z rodzinami; piątek - członkowie KSM; sobota – róża Urszuli Skowron; niedziela; róża Danuty Posłu
  3. W poniedziałek o godz. 20.00 spotkanie rady parafialnej.
  4. We wtorek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16:30. O prowadzenie modlitwy prosimy członkinie róży Teresy Żądło.
  5. W czwartek oddamy cześć Chrystusowi w tajemnicy Przemienienia podczas Nieustającej Nowenny, która rozpocznie się o godz.17.00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota października: - Spowiedź Św. Cmolas: piątek od 16.00; Hadykówka: środa od 16.00; Mechowiec: piątek od 18.30. Chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek od godz. 8.00. W sobotę dodatkowa Msza św. w zabytkowym kościele o godz.11.00.
  7. W niedzielę 8.10.2016 będziemy przeżywać XVII Dzień Papieski pod hasłem W niedzielę 8 października przeżywać będziemy XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją” w związku z tym po Mszy św. będzie możliwość wsparcia Papieskiego Funduszu Stypendialnego.Główne uroczystości odbędą się w Rzeszowie w Parku Papieskim. Od godz. 11.30 wioska papieska, o godz. 15.00 Msza św. w katedrze rzeszowskiej, po Mszy św. koncert Pueri Cantores i koncert Mietka Szcześniaka.  Zapraszamy.

Tajemnice Radosne

• Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie