Dzień Edukacji w Ochronce 2017-10-13

W czwartek 12 października 2017 r. w naszym przedszkolu – Ochronce Św. Józefa w Cmolasie odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji Dnia Nauczyciela, którą celebrował i Słowo Boże wygłosił Ks. Paweł Romanowski. Uczestnicy aktywnie włączyli się w liturgię - dzieci przedszkolne śpiewały pieśni oraz recytowały wezwania modlitwy wiernych. Rodzice: P. Ewelina Kosiorowska czytała Słowo Boże, a P. Urszula Rozmus śpiewała psalm responsoryjny. Po zakończonej Eucharystii rodzice złożyli personelowi przedszkola życzenia, dziękując także za trud i serce wkładane w wychowanie ich pociech.

s. Barbara