Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej: „DOBRZE JEST DZIĘKOWAĆ PANU I ŚPIEWAĆ IMIENIU TWEMU, O NAJWYŻSZY”. 2017-10-16

W dniu 7 października br. odbył się w  Budach Głogowskich Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej pod hasłem: „DOBRZE JEST DZIĘKOWAĆ PANU I ŚPIEWAĆ IMIENIU TWEMU, O NAJWYŻSZY”. Patronat honorowy na Festiwalem objął Biskup Diecezji Rzeszowskiej Jan Wątroba, zaś Patronatem i opieką nad festiwalem objęli: Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego  Pan Bogdan Romaniuk, Podkarpacki Kurator Oświaty Pani Małgorzata Rauch oraz Burmistrz Głogowa Małopolskiego Pan Paweł Baj. Swój talent i zdolności zaprezentowało 20 wokalistów i zespołów. W Festiwalu wzięli udział także uczniowie Szkoły Podstawowej w Cmolasie. W kategorii Solistawyróżnienie zdobyła Inga Tworz z klasy 5, zaś w kategorii Zespół wyróżnienie zdobyły: Natalia Róg, Aleksandra Szuban, Oliwia Bugno, Anna Myszka oraz Ewelina Myszka. Młodym artystom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

ks. Łukasz Mariuszyc