XV Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej piosenki religijnej: „LAUDATE DEUM” 2017-10-27

W dniu 21 października  odbył  się XV Konkurs Polskiej  i Obcojęzycznej piosenki religijnej: „LAUDATE DEUM” – zorganizowanym przez Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie. Na konkursie wytąpili także reprezentacji szkoły w Cmolasie. Jako solistka klasy gimnazjalnej wystąpiła uczennica klasy 3B Julia Cyran wyśpiewując piosenkę : „Zbudowani na Chrystusie”. W kategorii uczniów szkoły podstawowej zaprezentowała się  uczennica Inga Tworz z klasy 5, która wykonaniem piosenki „Jezus Christ you are me life” zdobyła trzecie miejsce. Gratulujemy młodym artystom i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej informacji kliknij tutaj

Ks. Łukasz Mariuszyc