XXX Niedziela zwykła 2017-10-31

1.Kończą się tegoroczne nabożeństwa różańcowe. Dziękujemy grupom parafialnym za prowadzenie modlitwy. Dziękujemy również za liczne uczestnictwo, zwłaszcza dzieci. Aby w pewien sposób nagrodzić dzieciom ich starania, prosimy, aby podpisane plansze z naklejkami złożyły w zakrystii do uroczystości Wszystkich Świętych. Upominki rozdawane będą w przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 9.00 i na dojazdach.

2.W poniedziałek prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej różę Emilii Duracz.

3.We wtorek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30. O prowadzenie modlitwy prosimy różę Danuty Kosiorowskiej.

4.Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty przed Uroczystością Wszystkich Świętych, aby móc zyskiwać odpusty zupełne. Możliwość spowiedzi: w Cmolasie w poniedziałek i wtorek od godz. 16.00.

5.W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Przypominamy, że tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 17.00 i w Mechowcu o 15.00. Zapraszamy na nabożeństwo na cmentarzu o godz. 13.30, po którym zostanie odprawiona Msza św. Składka z Mszy św. przeznaczona będzie na utrzymanie cmentarza.

6.W czwartek przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 7.30 i popołudniu o godz. 17.00, natomiast w Mechowcu o godz. 9.00 z procesją na miejscowy cmentarz. Msza św. w Hadykówce o godz. 16.00.

6.Dziękujemy za troskę o groby i porządek na cmentarzu. Zachęcamy do zyskiwania odpustów za zmarłych i aktywnego włączenia się w modlitwy wypominkowe. Za ofiary złożone z racji wypominek składamy Bóg zapłać.

7.W czwartek oddamy cześć Chrystusowi w tajemnicy Przemienienia podczas Nieustającej Nowenny, która rozpocznie się o godz.17.00.

8.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca listopada:
-spowiedź w Cmolasie w czwartek i w piątek od godz. 16.00;
-w piątek w czasie spowiedzi możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu;
-w Hadykówce spowiedź we wtorek od godz. 15.00;
-w Mechowcu spowiedź w piątek od godz. 18.30;
-w Hadykówce Komunia św. w pierwszy piątek o godz. 16.00;
-chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.00;
-w sobotę Msza św. w zabytkowym kościele o godz. 11:00; wieczorem zapraszamy róże różańcowe na nabożeństwo o godz. 16.30 – będzie ono połączone z wypominkami, dlatego nie będzie wtedy nabożeństwa po Mszy św.