Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym 2017-11-07

W roku 2017 po raz ósmy przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dzień ten przeżywać będziemy w niedzielę 12 listopada a jego głównym tematem będzie prześladowanie chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Nie bądźmy obojętni na cierpienie naszych braci. Świat milczy, My działajmy. W niedzielę, 12 listopada po każdej każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek. Inną forma pomocy jest SMS o treści RATUJE pod nr 72405 Koszt 2,00 zł + VAT (2,46 zł brutto). Akcja SMS-owa trwa od 01.11.2017 do 31.03.2018.