Nowy numer "W Blasku Przemienienia" 2017-11-24

Uwadze Czytelników i Internautów polecamy kolejne kolorowe wydanie czasopisma „W Blasku Przemienienia”, ukazującego się przy sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie.

Wzrok przyciąga już okładka z wizerunkiem Chrystusa w koronie cierniowej – Króla Wszechświata pokornego aż po krzyż. Rzeźba znajduje się w otoczeniu cmolaskiego sanktuarium. Odwiedzając to uświęcone modlitwą i łaskami miejsce, można próbować odnaleźć i tę rzeźbę.

Wewnątrz numeru m.in. relacja z sierpniowego odpustu parafialnego, wywiad z s. Elżbietą Mruczek USJK, urszulanką, rodaczką cmolaską posługującą obecnie w Kanadzie, zapis prelekcji o. Pacyfika Czachora OFM, również rodaka, tyle że z Hadykówki, od 46 lat pracującego na misjach w Kongo. Prelekcja była elementem obchodów X Dni Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej. Ponadto wspomnienie biograficzne i relacja z pogrzebu śp. o. Bronisława Mokrzyckiego SJ, pochodzącego z Cmolasu teologa, rekolekcjonisty, założyciela Wspólnoty Niepokalanej Matki Wielkiego Zawierzenia (CF).

Wcześniejsze, kolorowe wydania „W Blasku Przemienienia: są dostępne na stronie internetowej sanktuarium: http://parafiacmolas.pl/gazetka

Życzymy interesującej lektury! Szczęść Boże!

Zespół redakcyjny

Tajemnice Radosne