Pielgrzymka Akcji Katolickiej w Cmolasie: 14.06. do 19.06. 2018 r 2017-11-30

CENA ZAWIERA:

ü     zakwaterowanie: pokoje 2,3 – osobowe (3 noclegi) w pensjonacie 400 m od Kościoła, w pokojach z klimatyzacją

ü     wyżywienie jak w programie (3x śniadania, 4x obiadokolacje),

ü     transport: autokar z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, video, kawiarką, WC,

ü     ubezpieczenie NNW, KL,

ü     ubezpieczenie KL od chorób przewlekłych – pakiet rozszerzony.

DODATKOWE OPŁATY:

ü     30 EURO płatne u pilota w dniu wyjazdu - bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (katedra w Splicie i Trogirze, Wodospady Kravica)  oraz opłaty za przewodników miejscowych (Mostar, Medjugorie i Dubrownik).

CENA NIE ZAWIERA:

ü       dopłata do pokoju jednoosobowego - 80 euro/os.,

ü       napoje do obiadokolacji inne niż woda,

ü       wydatki indywidualne,

WAŻNE:

ü     cena 500 zł i 130 euro obowiązuje przy pełnym stanie czyli 48 uczestnikach,

ü     cena 550 zł i 130 euro obowiązuje przy grupie od 42 do 46 osób

ü     program jest ramowy, zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie,

ü     uczestnicy są zobowiązani do posiadania ważnego dowodu tożsamości uprawniającego do przekraczania granicy, (dowód osobisty, paszport)

Zgłoszenia przyjmuje
: Lidia Pietras : 697 323 817; Wawrzonek Bogusława 691 691 335

lub Matteo Travel kontakt poniżej

Zaliczka po zapisaniu się na listę  w wysokości 300 zł.

Wpłata na niżej podane konto tytułem: zaliczka pielgrzymka Cmolas- Medjugorie czerwiec 2018r.

1. DZIEŃ  WYJAZD

Zbiórka uczestników wycieczki w godzinach południowych. Przejazd przez Słowację, Węgry w kierunku Chorwacji. Jazda nocna.

1. DZIEŃ  TROGIR, SPLIT,

W godzinach porannych przyjazd do Trogiru – zespół starego miasta, Katedra Św. Wawrzyńca z XII w., kościoły gotyckie, kaplica błogosławionego Ivana Ursini – najpiękniejszy zabytek renesansu w Dalmacji. Przejazd do Splitu (jest jednym z większych miast leżących na Chorwackim wybrzeżu. Jako gospodarcze, kulturalne i turystyczne centrum Dalmacji, o bogatej historii, posiada wiele zabytków i zbiorów muzealnych. M.in.: rzymski pałac Dioklecjana z III w. z mauzoleum, świątynią Jowisz, rezydencją cesarską, kolumnowym dziedzińcem, bramami, liczne romańskie, gotyckie i barokowe kościoły, pałace, pomniki, muzea. Przejazd do Medjugorie, zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja.

1. DZIEŃ  MOSTAR, KRAWICA

Śniadanie, przejazd do Mostaru - miasta zachwycającego swoim orientalnym klimatem, z najcenniejszym zabytkiem - kamiennym starym mostem (wpisanym na listę UNESCO) nad rzeką Neretwą, który łączy dwie części  miasta - muzułmańską i chrześcijańską. Przejazd nad wodospady Krawica – możliwość kąpieli i plażowania. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

1. DZIEŃ  DUBROWNIK

Śniadanie. Wyjazd w kierunku Dubrownika – miasta nazywanego „perłą Adriatyku”- spacer po starówce z przewodnikiem. Czas wolny. Przejazd do Medjugoria. i obiadokolacja. Nocleg.

1. DZIEŃ  MEDJUGORIE

Śniadanie, całodzienny pobyt w Medjugorie, wejście na Górę Objawień, góra Kriżvak, dla chętnych możliwość udziału we mszy świętej.  Obiadokolacja. Wykwaterowanie się z pensjonatu. Wyjazd w stronę Polski w godzinach wieczornych.

1. DZIEŃ   POWRÓT

Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

Tajemnice Radosne

• Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie