Pomoc rodzinie Oko z Weryni 2017-12-04

W październiku tego roku dosięgło nieszczęście pożaru mieszkania rodzinę Oko z Weryni i śmierć ojca rodziny Zbigniewa. Wdowie Katarzynie i trójce małych dzieci parafie naszego dekanatu pospieszyły już z materialną pomocą.  Nasza wspólnota parafialna  to uczyniła  w niedzielę 26.11.2017. Składka  wyniosła 11. 327,54 zł Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Podajemy numer konta bankowego, na który można także  przekazywać dary indywidualnie.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Maksymiliana w Weryni

Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej

96 9180 0008 2001 0003 0153 0001

W tytule " Pożar pomagam"