Sanktuarium Przemienienia Pańskiego

w Cmolasie

Spotkanie ze Św, Mikołajem 2017-12-12

W tym roku wszystkie grzeczne dzieci  z naszej parafii zaangażowane w grupy parafialne ( Oaza, DSM, LSO, KSM, Schola) spotkały się ze Św, Mikołajem. W atmosferze radości i wielkiego oczekiwania wszyscy otrzymali prezenty. Była to też okazja do zaprezentowania się grup oraz wspólnego śpiewu. Po spotkaniu Św. Mikołaj musiał odwiedzić jeszcze inne dzieci. Grzeczne dzieci były także w Mechowcu i Hadykówce. Zdjęcia z tego wydarzenia kliknij tutaj

ks. Andrzej Tokarz

 

Różaniec na dziś

 

Tajemnice Bolesne

 

  • Modlitwa Jezusa w Ogrójcu
  • Biczowanie Jezusa
  • Cierniem ukoronowanie Jezusa
  • Dźwiganie krzyża na Kalwarię
  • Ukrzyżowanie i śmierć Jezusa

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

 

Polecane strony

 

Poniżej prezentujemy adresy stron współpracujących z naszym serwisem, a także inne ciekawe linki, którym warto poświęcić chwilę uwagi.

 

 

  

 

Zabytkowy kościół. pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

 

Godziny otwarcia:

 

1) W  sezonie turystycznym od kwietnia do sierpnia w każdą sobotę i niedzielę od godz. 9.00 – 18.00. Poza sezonem turystycznym od września do marca obiekt czynny po wcześniejszej rezerwacja drogą telefoniczną 17 283 77 04 lub parafiacmolas@gmail.com).

 

2) Zwiedzanie w grupie z przewodnikiem (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).

 

3) Turyści indywidualni mogą skorzystać z pełnej oferty obiektu wraz z usługą przewodnicką w czasie uroczystości odpustowych 5-6 sierpnia  – o ustalonej stałej porze tj. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 godz. Zwiedzanie w innym terminie z przewodnikiem  (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).