Spotkanie ze Św, Mikołajem 2017-12-12

W tym roku wszystkie grzeczne dzieci  z naszej parafii zaangażowane w grupy parafialne ( Oaza, DSM, LSO, KSM, Schola) spotkały się ze Św, Mikołajem. W atmosferze radości i wielkiego oczekiwania wszyscy otrzymali prezenty. Była to też okazja do zaprezentowania się grup oraz wspólnego śpiewu. Po spotkaniu Św. Mikołaj musiał odwiedzić jeszcze inne dzieci. Grzeczne dzieci były także w Mechowcu i Hadykówce. Zdjęcia z tego wydarzenia kliknij tutaj

ks. Andrzej Tokarz

Tajemnice Radosne