Bożonarodzeniowe Jasełka 2018-01-04

Dnia 26 grudnia 2017 roku, członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Mlodzieży z Cmolasu po raz kolejny przedstawili Bożonarodzeniowe Jasełka. Jak co roku aktorów nie brakowało. Gdy przyszedł długo wyczekiwany przez wszystkich moment przedstawienia, w wypełnionej po brzegi sali zapanowała miła i ciepła atmosfera. Jasełka opowiadały o rodzinie, która wpadając w wir przygotowań do świąt, zapominała o tym, ze najważniejszy w tym wszystkim jest nowonarodzony Jezus. Na szczęście za sprawa zaginionej córeczki wszyscy przypomnieli sobie czym powinno być dla nas Boże Narodzenie. W trakcie spektaklu nie zabrakło śpiewania kolęd przygotowanych przez aktorów.To była przyjemność grać przed tak wspaniałą publicznością. Fotogaleria kliknij tutaj

Zapraszamy za Rok

Ks. Andrzej Tokarz