XVI Festiwal Teatrów w Trzęsówce 2018 2018-01-15

W niedzielę, 3 grudnia 2017 r. w dzieci z naszego Przedszkola – Ochronki Św. Józefa w Cmolasie wzięły udział w eliminacjach XVI Festiwalu Teatrów, który odbył się w Trzęsówce – przedstawiając spektakl pt. „Braciszek Franciszek i wilk z Gubbio”.

W niedzielę, 14 stycznia 2018 r. odbyła się Uroczysta Gala podczas, której zostały ogłoszone wyniki eliminacji. Jury przyznało naszym Małym Aktorom II MIEJSCE w kategorii: „Przedstawienie klas „O” i młodszych dzieci”. Otrzymaliśmy też wyróżnienie w kategorii scenografii i kostiumów. Za odegranie roli Franciszka nagrodę otrzymał Dawid Szczepanek. Indywidulaną nagrodę w kategorii: „Najmłodszy Aktor” jury przyznało Franciszkowi Rozmusowi.
Cieszymy się bardzo tym sukcesem dzieci.
WSZYSTKIM MAŁYM AKTOROM ORAZ ICH RODZICOM SERDECZNIE GRATULJEMY!!!

s. Barbara

Tajemnice Radosne