Sanktuarium Przemienienia Pańskiego

w Cmolasie

Spotkanie opłatkowe KSM, DSM i OAZY 2018-01-16

Każdy z nas czeka na Święta Bożego Narodzenia. Szczególnym dniem jest Wigilia, kiedy razem w naszych rodzinach składamy sobie życzenia i zasiadamy do wieczerzy wigilijnej. Taka atmosfera towarzyszyła nam 29.12.2017 roku kiedy nasze wspólnoty parafialne (KSM, DSM i  OAZA) spotkały się na wspólnym kolędowaniu. Młodzież z przygotowała posiłki i barszcz. Po odczytaniu Ewangelii o Narodzeniu Jezusa, złożeniu sobie życzeń w atmosferze radości zasiedliśmy do stołu. Towarzyszył nam także wspólny śpiew kolęd przy pięknej grze na gitarze ks. Łukasza. Fotogaleria kliknij tutaj

ks. Andrzej Tokarz

Różaniec na dziś

 

Tajemnice Chwalebne

 

Zmartwychwstanie Pana Jezusa.

Wniebowstąpienie Pana Jezusa.

Zesłanie Ducha Świętego.

Wniebowzięcie Maryi.

Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi.

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

Polecane strony

 

Poniżej prezentujemy adresy stron współpracujących z naszym serwisem, a także inne ciekawe linki, którym warto poświęcić chwilę uwagi.

 

 

  

 

Zabytkowy kościół. pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

 

Godziny otwarcia:

 

1) W  sezonie turystycznym od kwietnia do sierpnia w każdą sobotę i niedzielę od godz. 9.00 – 18.00. Poza sezonem turystycznym od września do marca obiekt czynny po wcześniejszej rezerwacja drogą telefoniczną 17 283 77 04 lub parafiacmolas@gmail.com).

 

2) Zwiedzanie w grupie z przewodnikiem (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).

 

3) Turyści indywidualni mogą skorzystać z pełnej oferty obiektu wraz z usługą przewodnicką w czasie uroczystości odpustowych 5-6 sierpnia  – o ustalonej stałej porze tj. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 godz. Zwiedzanie w innym terminie z przewodnikiem  (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).