Spotkanie opłatkowe KSM, DSM i OAZY 2018-01-16

Każdy z nas czeka na Święta Bożego Narodzenia. Szczególnym dniem jest Wigilia, kiedy razem w naszych rodzinach składamy sobie życzenia i zasiadamy do wieczerzy wigilijnej. Taka atmosfera towarzyszyła nam 29.12.2017 roku kiedy nasze wspólnoty parafialne (KSM, DSM i  OAZA) spotkały się na wspólnym kolędowaniu. Młodzież z przygotowała posiłki i barszcz. Po odczytaniu Ewangelii o Narodzeniu Jezusa, złożeniu sobie życzeń w atmosferze radości zasiedliśmy do stołu. Towarzyszył nam także wspólny śpiew kolęd przy pięknej grze na gitarze ks. Łukasza. Fotogaleria kliknij tutaj

ks. Andrzej Tokarz

Tajemnice Radosne