Program wsparcia przedsiębiorczości wśród kobiet 2018-01-20

Celem projektu jest promocja przedsiębiorczości i otwarcie własnej działalności gospodarczej kobiet:

1/bezrobotnych oraz biernych zawodowo

2/w wieku powyżej 29 roku życia (ukończone 30 lat)

3/zamieszkałych na obszarze powiatów: jasielskiego, strzyżowskiego, brzozowskiego, przemyskiego ziemskiego, leskiego, bieszczadzkiego, niżańskiego,    lubaczowskiego, kolbuszowskiego, leżajskiego, przeworskiego

Kto nie może uczestniczyć w projekcie:

1/ Kobiety zarejestrowane w KRUS i posiadają gospodarstwo rolne pow. 2 ha

2/kobiety, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą prowadzoną wcześniej przez członka rodziny, z wykorzystaniem zasobów materialnych (pomieszczenia, sprzęt itp.) stanowiących zaplecze dla tej działalności, w przypadku gdy członek rodziny zaprzestał prowadzenia działalności gospodarczej nie później niż miesiąc przed dniem złożenia przez mnie Formularza rekrutacyjnego,

3/kobiety, które prowadziły działalność gospodarczą lub były zarejestrowane jako przedsiębiorcy w KRS w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu,

4/kobiety, które po 1.01.2016 r. uzyskały dotację/ kredyt preferencyjny ze środków publicznych na rozpoczęcie działalności gospodarczej,

5/kobiety, które zamierzają prowadzić działalność gospodarczą jednocześnie o tym samym profilu co przedsiębiorstwo prowadzone przez członka rodziny i pod tym samym adresem, z wykorzystaniem pomieszczeń, w których jest prowadzona działalność.

6/kobiety, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej w sektorach, o których mowa w art. 1 ust. 1 rozporządzenia Komisji (UE) nr 1407/2013.

Szczegółowe informacje na stronach internetowych http://www.kobiety.aldeo.pl

Tajemnice Światła

• Chrzest Pana Jezusa w Jordanie