Podziękowanie 2018-02-01

Kochani parafianie Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie.

Z głębi naszych serc-Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Mielcu płynie ogromna wdzięczność za Wasze świadectwo jedności, życzliwości i dobroci, które poprzez serdeczne przyjęcie nas w Waszej wspólnocie parafialnej.

Złożone przez Państwa ofiary w niedzielę 28 stycznia br. w wysokości 4.669,34 zł, w całości zostały przekazane na rozbudowę Przedszkola Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Mielcu.

Wyrazem naszej wdzięczności jest modlitwa zanoszona przed Panem Bogiem w Waszych intencjach przez wstawiennictwo św. Teresy od Dzieciątka Jezus, która powiedziała: "Niebem moim będzie dobrze czynić na ziemi".

Bóg zapłać za każdy gest dobroci. Niech Dzieciątko Jezus wszystkim błogosławi! szczęść Boże.

Siostry karmelitanki

Tajemnice Radosne