Sanktuarium Przemienienia Pańskiego

w Cmolasie

Podziękowanie 2018-02-01

Kochani parafianie Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie.

       Z głębi naszych serc-Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Mielcu płynie ogromna wdzięczność za Wasze świadectwo jedności, życzliwości i dobroci, które poprzez serdeczne przyjęcie nas w Waszej wspólnocie parafialnej.

      Złożone przez Państwa ofiary w niedzielę 28 stycznia br. w wysokości 4.669,34 zł, w całości zostały przekazane na rozbudowę Przedszkola Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Mielcu.

      Wyrazem naszej wdzięczności jest modlitwa zanoszona przed Panem Bogiem w Waszych intencjach przez wstawiennictwo św. Teresy od Dzieciątka Jezus, która powiedziała: "Niebem moim będzie dobrze czynić na ziemi". 

       Bóg zapłać za każdy gest dobroci. Niech Dzieciątko Jezus wszystkim błogosławi! szczęść Boże.

Siostry karmelitanki

 

Różaniec na dziś

 

Tajemnice Chwalebne

 

Zmartwychwstanie Pana Jezusa.

Wniebowstąpienie Pana Jezusa.

Zesłanie Ducha Świętego.

Wniebowzięcie Maryi.

Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi.

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

Polecane strony

 

Poniżej prezentujemy adresy stron współpracujących z naszym serwisem, a także inne ciekawe linki, którym warto poświęcić chwilę uwagi.

 

 

  

 

Zabytkowy kościół. pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

 

Godziny otwarcia:

 

1) W  sezonie turystycznym od kwietnia do sierpnia w każdą sobotę i niedzielę od godz. 9.00 – 18.00. Poza sezonem turystycznym od września do marca obiekt czynny po wcześniejszej rezerwacja drogą telefoniczną 17 283 77 04 lub parafiacmolas@gmail.com).

 

2) Zwiedzanie w grupie z przewodnikiem (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).

 

3) Turyści indywidualni mogą skorzystać z pełnej oferty obiektu wraz z usługą przewodnicką w czasie uroczystości odpustowych 5-6 sierpnia  – o ustalonej stałej porze tj. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 godz. Zwiedzanie w innym terminie z przewodnikiem  (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).