Sanktuarium Przemienienia Pańskiego

w Cmolasie

Podziękowanie 2018-02-01

Kochani parafianie Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie.

       Z głębi naszych serc-Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Mielcu płynie ogromna wdzięczność za Wasze świadectwo jedności, życzliwości i dobroci, które poprzez serdeczne przyjęcie nas w Waszej wspólnocie parafialnej.

      Złożone przez Państwa ofiary w niedzielę 28 stycznia br. w wysokości 4.669,34 zł, w całości zostały przekazane na rozbudowę Przedszkola Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Mielcu.

      Wyrazem naszej wdzięczności jest modlitwa zanoszona przed Panem Bogiem w Waszych intencjach przez wstawiennictwo św. Teresy od Dzieciątka Jezus, która powiedziała: "Niebem moim będzie dobrze czynić na ziemi". 

       Bóg zapłać za każdy gest dobroci. Niech Dzieciątko Jezus wszystkim błogosławi! szczęść Boże.

Siostry karmelitanki

 

Różaniec na dziś

 

Tajemnice Światła

 

  • Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
  • Objawienie się Jezusa w Kanie Galilejskiej
  • Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia
  • Przemienienie Pańskie na górze Tabor
  • Ustanowienie Eucharystii

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

Polecane strony

 

Poniżej prezentujemy adresy stron współpracujących z naszym serwisem, a także inne ciekawe linki, którym warto poświęcić chwilę uwagi.

 

 

  

 

Zabytkowy kościół. pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

 

Godziny otwarcia:

 

1) W  sezonie turystycznym od kwietnia do sierpnia w każdą sobotę i niedzielę od godz. 9.00 – 18.00. Poza sezonem turystycznym od września do marca obiekt czynny po wcześniejszej rezerwacja drogą telefoniczną 17 283 77 04 lub parafiacmolas@gmail.com).

 

2) Zwiedzanie w grupie z przewodnikiem (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).

 

3) Turyści indywidualni mogą skorzystać z pełnej oferty obiektu wraz z usługą przewodnicką w czasie uroczystości odpustowych 5-6 sierpnia  – o ustalonej stałej porze tj. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 godz. Zwiedzanie w innym terminie z przewodnikiem  (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).