Sanktuarium Przemienienia Pańskiego

w Cmolasie

Światowy Dzięń Chorych 2018-02-05

W niedzielę 11 lutego 2018 r., w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes,  będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. W naszym sanktuarium Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Bp Kazimierza Górnego z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych będzie o godz. 11.00, natomiast od godz. 10.00 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Zapraszamy wszystkich chorych, starszych i cierpiących. Bliskich osób chorych prosimy o pomoc i umożliwienie im udziału w tym nabożeństwie. W tym dniu w modlitwie Kościoła polecać będziemy również pracowników służby zdrowia i wszystkich zaangażowanych w służbie chorym.

ks. Michał Bator

Różaniec na dziś

 

Tajemnice Chwalebne

 

Zmartwychwstanie Pana Jezusa.

Wniebowstąpienie Pana Jezusa.

Zesłanie Ducha Świętego.

Wniebowzięcie Maryi.

Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi.

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

Polecane strony

 

Poniżej prezentujemy adresy stron współpracujących z naszym serwisem, a także inne ciekawe linki, którym warto poświęcić chwilę uwagi.

 

 

  

 

Zabytkowy kościół. pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

 

Godziny otwarcia:

 

1) W  sezonie turystycznym od kwietnia do sierpnia w każdą sobotę i niedzielę od godz. 9.00 – 18.00. Poza sezonem turystycznym od września do marca obiekt czynny po wcześniejszej rezerwacja drogą telefoniczną 17 283 77 04 lub parafiacmolas@gmail.com).

 

2) Zwiedzanie w grupie z przewodnikiem (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).

 

3) Turyści indywidualni mogą skorzystać z pełnej oferty obiektu wraz z usługą przewodnicką w czasie uroczystości odpustowych 5-6 sierpnia  – o ustalonej stałej porze tj. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 godz. Zwiedzanie w innym terminie z przewodnikiem  (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).