Światowy Dzięń Chorych 2018-02-05

W niedzielę 11 lutego 2018 r., w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes,  będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. W naszym sanktuarium Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Bp Kazimierza Górnego z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych będzie o godz. 11.00, natomiast od godz. 10.00 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Zapraszamy wszystkich chorych, starszych i cierpiących. Bliskich osób chorych prosimy o pomoc i umożliwienie im udziału w tym nabożeństwie. W tym dniu w modlitwie Kościoła polecać będziemy również pracowników służby zdrowia i wszystkich zaangażowanych w służbie chorym.

ks. Michał Bator

Tajemnice Radosne