Jałmużna postna 2018-02-24

Dożywianie dzieci - gradobicie w Rwandzie zniszczyło plony

W parafii Chrystusa Króla w Nyakinamie ponad 300 sierot i dzieci ze skrajnie ubogich rodzin potrzebuje obiadów. Jeśli nie otrzymają posiłku u misjonarzy, nie otrzymają go wcale.

Przekaż darowiznę dzięki której misjonarze mariańscy przygotują dzieciom obiady:

57 zł pozwoli sfinansować obiady dla dziecka przez cały miesiąc

342 zł t ciepły obiad dla jednego malucha przez pół roku

192 zł wystarczy aby misjonarze ugotowali sto obiadów

Centrum Pomocników Mariańskich

Bank Pekao S.A. VII O/Warszawa

z dopiskiem: Dożywianie dzieci

Dom opieki dla bezdomnych, starszych osób w Gródku

W Domu Miłosierdzia w Gródku Podolskim mieszka 56 osób. To samotni staruszkowie, w większości katolicy, dotknięci skrajnym ubóstwem, cierpiący  na  różne  choroby i dolegliwości.  Prawie  połowa  z  nich  nie chodzi i nie siedzi, jest przykuta na stałe do łóżka.  16  osób  boryka  się  ze  złożoną niepełnosprawnością.  Wszyscy  nie  mają krewnych ani żadnych źródeł utrzymania. To  Darczyńcy, którzy  przekazują jałmużnę  dla placówki, zapewniają im jedzenie, ubranie, dach nad głową, leki i pomoc medyczną.

Przekaż darowiznę dzięki której misjonarze mariańscy zapewnią opiekę osobom starszym i bezdomnym:

38 zł kosztuje miesięczny zapas środków higienicznych dla chorego

430 zł  kosztuje tygodniowe ogrzanie domu i wody dla Podopiecznych

120 zł kosztuje kwartalne leczenie jednej osoby niepełnosprawnej

Centrum Pomocników Mariańskich

Bank Pekao S.A. VII O/Warszawa

Z dopiskiem: Dom Miłosierdzia

Cicha i wierna obecność

Siostry każdego dnia pamiętają w modlitwie o Tobie, Kościele, o świecie. Okaż im swoje wsparcie.

Pomoc Kościołowi w Potrzebie

ul. Wiertnicza 142