Czcimy Patrona naszego przedszkola - Św. Józefa. 2018-03-17

We czwartek 15 marca 2018 r. w naszym przedszkolu – Ochronce Św. Józefa w Cmolasie odbyła się uroczysta Msza Święta ku czci Św. Józefa - Patrona naszego przedszkola, podczas której dziękowaliśmy za Jego opiekę oraz prosiliśmy o dar Bożego Błogosławieństwa i potrzebne łaski za wstawiennictwem Świętego. Eucharystię celebrował i okolicznościowe Słowo Boże wygłosił Ks. Michał Bator - Proboszcz i Kustosz Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie. Zarówno rodzice, jak i dzieci aktywnie uczestniczyli w sprawowanej Liturgii. Rodzice: P. Anna Mokrzycka - czytała Słowo Boże, P. Barbara Kosiorowska śpiewała psalm reponsoryjny, natomiast dzieci wypowiadały wezwania modlitwy wiernych. Dysponowani uczestnicy Eucharystii mieli możliwość przyjęcia Pana Jezusa do swojego serca pod dwoma postaciami.
Ks. Proboszcz - jak zawsze - pamiętał o swoich najmłodszych parafianach i obdarzył ich ulubioną słodką niespodzianką.
Każde dziecko otrzymało też obrazek z wizerunkiem i modlitwą do Świętego Józefa oraz „słodki upominek”.

s. Barbara

Tajemnice Bolesne