Sanktuarium Przemienienia Pańskiego

w Cmolasie

Piesza Pielgrzymka z Cmolasu do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku. 2018-04-25

W dniach 18-19 maja wyrusza Piesza Pielgrzymka z Cmolasu do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku. Wyjście w piątek po Mszy św. o godz. 6.30. W sobotę o godz. 14.00 wspólna Eucharystia w leżajskiej bazylice. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii do 13 maja (niedziela). W zakrystii można wypełnić kartę uczestnictwa w pielgrzymce. Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 20 zł. Przy zapisie jest możliwość rezerwacji miejsca w autokarze na drogę powrotną. Osoby, które chcą uczestniczyć w sobotę we Mszy św. na zakończenie pielgrzymki, również mogą udać się autokarem z Cmolasu. Cena autokaru: 10 zł.

(Zdjęcie z www.bernardynilezajsk.pl)

Różaniec na dziś

 

Tajemnice Bolesne

 

  • Modlitwa Jezusa w Ogrójcu
  • Biczowanie Jezusa
  • Cierniem ukoronowanie Jezusa
  • Dźwiganie krzyża na Kalwarię
  • Ukrzyżowanie i śmierć Jezusa

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

 

Polecane strony

 

Poniżej prezentujemy adresy stron współpracujących z naszym serwisem, a także inne ciekawe linki, którym warto poświęcić chwilę uwagi.

 

 

  

 

Zabytkowy kościół. pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

 

Godziny otwarcia:

 

1) W  sezonie turystycznym od kwietnia do sierpnia w każdą sobotę i niedzielę od godz. 9.00 – 18.00. Poza sezonem turystycznym od września do marca obiekt czynny po wcześniejszej rezerwacja drogą telefoniczną 17 283 77 04 lub parafiacmolas@gmail.com).

 

2) Zwiedzanie w grupie z przewodnikiem (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).

 

3) Turyści indywidualni mogą skorzystać z pełnej oferty obiektu wraz z usługą przewodnicką w czasie uroczystości odpustowych 5-6 sierpnia  – o ustalonej stałej porze tj. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 godz. Zwiedzanie w innym terminie z przewodnikiem  (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).