Uroczystość NMP Królowej Polski 2018-05-02

W czwartek Uroczystość NMP Królowej Polski Głównej Patronki Polski, porządek Mszy Św. niedzielny, zgodnie z tradycją o godz. 19.00 odbędzie się nabożeństwo majowe przy kapliczce blisko ujęcia wody. Zapraszamy w tym dniu strażaków do udziału we Mszy św. w Hadykówce o godz. 10.00 i w Mechowcu o godz. 15.00. Pragniemy modlitwą wyprosić im potrzebne łaski i błogosławieństwo w ich służbie. Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 16.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca maja: Spowiedź Święta: Cmolas: w czwartek i w piątek od godz. 17.30; Mechowiec: piątek od godz. 19.30. Komunia Św. w Hadykówce w piątek o godz. 18.30. Chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek od godz. 8.00. W sobotę w zabytkowym kościele zostanie odprawiona Msza św. o godz. 11.00; natomiast  członków róż różańcowych zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 18.00.

Od 1. maja będą poza parafią odprawiane Msze św. gregoriańskie za śp.+ Stanisława Luberę, śp. +Stanisława Pyrę i śp. + Marię Suszek.

Tajemnice Bolesne

• Modlitwa Jezusa w Ogrójcu