Pielgrzymowanie do MN Pocieszenia w Leżajsku 2018-05-15

Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do  sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku, która wyruszy w piątek tj.18.05.2018 po Mszy św. porannej. Powitanie pielgrzymów w Leżajsku nastąpi w sobotę tj. 19.05.2018  o godz. 13.30, następnie Msza św. i „dróżki maryjne”. Zachęcany do dokonywania zapisów w zakrystii. Wszystkich, którzy wybierają się własnymi samochodami prosimy o przybycie do Leżajska na godz. 13.30. Do środy włącznie istnieje możliwość zapisania się na pielgrzymkę autokarową do Leżajska. Zapisy w zakrystii. Koszt to 10 zł od osoby. Wyjazd będzie w sobotę (19 maja) o godz. 12.30 z parkingu przy naszym Sanktuarium. Jeśli ktoś chce pojechać lub wrócić autobusem prosimy koniecznie zapisać się w zakrystii.

Tajemnice Światła

• Chrzest Pana Jezusa w Jordanie