Sanktuarium Przemienienia Pańskiego

w Cmolasie

Pielgrzymowanie do MN Pocieszenia w Leżajsku 2018-05-15

Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do  sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku, która wyruszy w piątek tj.18.05.2018 po Mszy św. porannej. Powitanie pielgrzymów w Leżajsku nastąpi w sobotę tj. 19.05.2018  o godz. 13.30, następnie Msza św. i „dróżki maryjne”. Zachęcany do dokonywania zapisów w zakrystii. Wszystkich, którzy wybierają się własnymi samochodami prosimy o przybycie do Leżajska na godz. 13.30. Do środy włącznie istnieje możliwość zapisania się na pielgrzymkę autokarową do Leżajska. Zapisy w zakrystii. Koszt to 10 zł od osoby. Wyjazd będzie w sobotę (19 maja) o godz. 12.30 z parkingu przy naszym Sanktuarium. Jeśli ktoś chce pojechać lub wrócić autobusem prosimy koniecznie zapisać się w zakrystii.

Różaniec na dziś

 

Tajemnice Bolesne

 

  • Modlitwa Jezusa w Ogrójcu
  • Biczowanie Jezusa
  • Cierniem ukoronowanie Jezusa
  • Dźwiganie krzyża na Kalwarię
  • Ukrzyżowanie i śmierć Jezusa

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

 

Polecane strony

 

Poniżej prezentujemy adresy stron współpracujących z naszym serwisem, a także inne ciekawe linki, którym warto poświęcić chwilę uwagi.

 

 

  

 

Zabytkowy kościół. pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

 

Godziny otwarcia:

 

1) W  sezonie turystycznym od kwietnia do sierpnia w każdą sobotę i niedzielę od godz. 9.00 – 18.00. Poza sezonem turystycznym od września do marca obiekt czynny po wcześniejszej rezerwacja drogą telefoniczną 17 283 77 04 lub parafiacmolas@gmail.com).

 

2) Zwiedzanie w grupie z przewodnikiem (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).

 

3) Turyści indywidualni mogą skorzystać z pełnej oferty obiektu wraz z usługą przewodnicką w czasie uroczystości odpustowych 5-6 sierpnia  – o ustalonej stałej porze tj. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 godz. Zwiedzanie w innym terminie z przewodnikiem  (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).