Pielgrzymka na Jasną Górę! 2018-05-26

Pielgrzymka na Jasną Górę!
Maryjo, Królowo Polski, módl się za nami!

Apostolstwo Modlitwy za kapłanów "Margaretka" serdecznie zaprasza do wspólnego pielgrzymowania do Tronu Jasnogórskiej Panina nocne czuwanie
w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej 10/11 czerwca 2018r. (z niedzieli na poniedziałek)

Będziemy modlić się z Maryją Królową Polski za Ojczyznę, Rodziny,Kapłanów oraz o liczne i święte powołania kapłańskie w naszej diecezji.

Czuwanie rozpocznie się jak zawsze po Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00 w niedzielę i  zakończy około godz. 3.00 w poniedziałek.

Wyjazd z parkingu koło Kościoła w Cmolasie w niedzielę o godz. 1500
Koszt pielgrzymki ok. 50 zł. Zapisy u p. Haliny Serafin tel. 696 058 978