Wdzięczni Bogu kończymy rok szkolny 2017/18 2018-06-23

We czwartek 21 czerwca 2017 r. w naszym przedszkolu – Ochronce Św. Józefa w Cmolasie odbyła się uroczysta, dziękczynna Msza Święta kończąca rok szkolny 2017/18, na której byli obecni: dzieci, rodzice i personel przedszkola. Eucharystię celebrował i Słowo Boże wygłosił Ks. Michał Bator - Proboszcz i Kustosz Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie. Wszyscy aktywnie uczestniczyli we Mszy Świętej. Dzieci przedszkolne śpiewały pieśni oraz recytowały wezwania modlitwy wiernych. Rodzice: P. Marta Białas czytała Słowo Boże, a P. Urszula Rozmus śpiewała psalm responsoryjny. Dysponowani uczestnicy sprawowanej liturgii mieli możliwość przyjęcia Jezusa do swojego serca pod dwoma postaciami. Na zakończenie Eucharystii każde dziecko otrzymało indywidualne błogosławieństwo.
Po Mszy Świętej Ks. Proboszcz mile zaskoczył przedszkolaków obdarzając ich „słodka niespodzianką”. Umocnieni Bożą łaską rozpoczęliśmy wakacje - czas wspólnych spotkań, regeneracji sił fizycznych i umacniania ducha, czas dzielenia się miłością wśród najbliższych i tych, których Pan Bóg postawi na drodze naszego życia w różnych miejscach letniego wypoczynku.
s. Barbara Góra

Tajemnice Światła