„Pole, które odpoczęło, daje obfite plony” (Owidiusz) 2018-06-28

Nadszedł błogi czas wakacji. Dla dzieci i młodzieży to okazja do wypoczynku i nabrania sił na kolejny rok nauki. Można tę okazję wykorzystać do leniuchowania, ale można też podjąć różne wyzwania i aktywności. Cieszy fakt, że część dzieci zdecydowało się uczestniczyć w różnych formach wakacyjnych rekolekcji. Skupione na co dzień w parafialnych wspólnotach formacyjnych, zechciały na wakacjach połączyć swój wypoczynek z bliższym poznaniem charyzmatu grupy, do której należą oraz pogłębieniem przyjaźni z Panem Jezusem. I tak w tegorocznych „Wakacjach z Bogiem” z naszej parafii uczestniczą:
-3 osoby w rekolekcjach Ruchu Światło-Życie;
-5 osób w spływie kajakowym organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży;
-3 osoby w Warsztatach Misyjnych
-8 chłopców w obozie ministranckim;
Niech nabyte przez nich doświadczenia przynoszą plon obfity ewangelicznego życia i ożywiają funkcjonowanie parafialnych grup młodzieżowych.

ks. Marek Kalisiak

Tajemnice Bolesne