Błogosławięństwo kierowców i pojazdów 2018-07-15

W dniach 22-29 lipca 2018 będzie obchodzony 19. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. Tydzień ten, związany z przypadającym 25 lipca wspomnieniem patrona kierowców i podróżujących. W związku z tym wspomnieniem w następną niedzielę tj. 22.07.2018 po wszystkich Mszach Św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Będzie również możliwość złożenia do puszek ofiary przeznaczonej na zakup środków transportu dla misjonarzy.