Nowy rok szkolny 2018/19 w ochronce 2018-09-20

W czwartek 20 września 2018 r. w naszym przedszkolu – Ochronce Św. Józefa w Cmolasie odbyła  się uroczysta Msza Święta  rozpoczynająca nowy rok szkolny 2018/19, którą celebrował i Słowo Boże wygłosił Ks. Michał Bator  - Proboszcz parafii w Cmolasie.  Na Eucharystii zgromadzili się: dzieci, rodzice i personel przedszkola. Uczestnicy  aktywnie włączyli się w liturgię -  dzieci przedszkolne śpiewały pieśni oraz recytowały  wezwania modlitwy wiernych. Rodzice: P. Marta Białas czytała Słowo Boże, a P. Urszula Rozmus śpiewała psalm responsoryjny.

Na zakończenie Eucharystii każde dziecko otrzymało indywidualne błogosławieństwo Boże.

Po uczcie duchowej przyszedł czas na pokrzepienie ciała. Po skończonej liturgii Ks. Proboszcz  jak zawsze  pamiętał o najmłodszych -  obdarzył  ich ulubioną „słodką niespodzianką”.

Umocnieni łaską z Nieba rozpoczynamy kolejny rok zawierzając wszystkie sprawy Bożej Opatrzności ufając, że  Bóg obdarzy nas siłą i odwagą do dawania radosnego świadectwa o Jego miłości w różnych sytuacjach życia.

s. Barbara

Tajemnice Bolesne