Koncert Grzegorza Wilka i Andrzeja Cierniewskiego z racji 10 rocznicy powstania Fundacji im. kard. Kozłowieckiego „Serce bez Granic” 2018-09-22

W dniu 30 września (niedziela) będziemy obchodzić dni związane z osobą kard. Adama Kozłowieckiego – Apostoła Afryki.  Tego dnia  w parku w Hucie Komorowskiej o godz. 11.00 zostanie odprawiana dziękczynna Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza z udziałem wielu gości z Polski i z zagranicy. Następnie w budynku gimnazjum w Majdanie Królewskim  odbędzie się sympozjum naukowe związane z działalnością misyjną Kościoła.   Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu kapłanów, siostry zakonne, katechetów i świeckich.

Tego samego dnia o godz. 19.00 w Majdanie Królewskim na placu targowym, obok kościoła parafialnego, odbędzie się koncert Grzegorza Wilka i Andrzeja Cierniewskiego z racji 10 rocznicy powstania Fundacji im. kard. Kozłowieckiego „Serce bez Granic”.

Ks. Daniel Koryciński

Dyr. Muzeum kard. Kozłowieckiego