26 Niedziela zwykła-ogłoszenia 2018-10-02

1. Rozpoczyna się październik. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Podczas nabożeństw dzieci otrzymają plansze i okolicznościowe naklejki. W tym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy: poniedziałek – róża Anny Guźda; środa – dzieci z przedszkola sióstr z rodzinami; piątek – Oaza; sobota – róża Danuty Posłusznej; niedziela – róża Urszuli Skowron.

2. Informujemy o zmianie godziny wieczornej Mszy św. W ciągu tygodnia nabożeństwo różańcowe będzie o godz. 17.00 a po nim Msza św. w Cmolasie, w Hadykówce i w Mechowcu. W niedzielę nabożeństwo różańcowe w Cmolasie o godz. 16.30. Spotkania DSM, młodszej Oazy i ministrantów odbywać się będą o godz. 16.00.

3. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30. O prowadzenie modlitwy prosimy członkinie róży Haliny Serafin. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie członków Parafialnego Koła Caritas.

4. W czwartek nowenna do Pana Jezusa Przemienionego o godz.17.00. Zapraszamy do udziału w modlitwie.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota października:

- Spowiedź św.: Cmolas – piątek od 16.00; Hadykówka – środa od 16.30; Mechowiec – piątek od 18.30. Komunia św. w Hadykówce zostanie udzielona w piątek o godz. 17.00.

- Chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek w Cmolasie i Hadykówce od godz. 8.00, w Mechowcu od godz. 10.00.

- w sobotę dodatkowa Msza św. w zabytkowym kościele o godz. 11.00.

6. W piątek o godz. 20.00 spotkanie rady parafialnej.

7. W niedzielę o godz. 9.00 zapraszamy na Mszę św. dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami.

8. Od 1.10 poza parafią odprawiane będą Msze św. gregoriańskie za śp. Józefę Dypa i Józefę Sochacką.

Tajemnice Bolesne

• Modlitwa Jezusa w Ogrójcu