Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela zwykła – 03.2.2019 r. 2019-02-03

1.Dziś niedziela adoracyjna, zmiana tajemnic różańcowych, po Mszach Św. dla chętnych będzie specjalne błogosławieństwo z racji  wspomnienia św. Błażeja – Biskupa i Męczennika, patrona w chorobach gardła.

2. We wtorek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. O prowadzenie modlitwy prosimy członkinie róży Genowefy Maciąg.

3. W czwartek nowenna do Pana Jezusa Przemienionego o godz.17.00.

4. W niedzielę 10 lutego naszej parafii będziemy przeżywać 27 Światowy Dzień Chorego.

W tym roku myślą przewodnią są Jezusowe słowa zapisane w Ewangelii św. Mateusza: „Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie”. Msza Św. pod przewodnictwem JE. Ks. Bp Kazimierza Górnego z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych będzie w Cmolasie na sumie o godz. 11.00, natomiast od godz. 10.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Zapraszamy wszystkich chorych, starszych i cierpiących. Bliskich osób  chorych prosimy o pomoc i umożliwienie im udziału w tym nabożeństwie. W tym dniu w modlitwie Kościoła polecać będziemy   również pracowników służby zdrowia i wszystkich zaangażowanych w służbie chorym.

5. Składka z ubiegłej niedzieli w Cmolasie wynosi: Cmolas 2246,00 zł, 2 €,

Mechowiec 20.01.- 674 ,00 zł, 27.01.- 437,00 zł; Hadykówka  20.01.- 469 ,00 zł; 27.01.-324,00 zł. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Tajemnice Bolesne

• Modlitwa Jezusa w Ogrójcu