Światowy Dzień Chorych 2019-02-03

W niedzielę 10 lutego naszej parafii będziemy przeżywać 27 Światowy Dzień Chorego.

W tym roku myślą przewodnią są Jezusowe słowa zapisane w Ewangelii św. Mateusza: „Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie”. Msza Św. pod przewodnictwem JE. Ks. Bp Kazimierza Górnego z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych będzie w Cmolasie na sumie o godz. 11.00, natomiast od godz. 10.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Zapraszamy wszystkich chorych, starszych i cierpiących. Bliskich osób  chorych prosimy o pomoc i umożliwienie im udziału w tym nabożeństwie. W tym dniu w modlitwie Kościoła polecać będziemy   również pracowników służby zdrowia i wszystkich zaangażowanych w służbie chorym.

Tajemnice Bolesne

• Modlitwa Jezusa w Ogrójcu