Ogłoszenia duszpasterskie 24.02.2019 2019-02-24

1. We wtorek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. O prowadzenie modlitwy prosimy członkinie róży Janiny Korczyńskiej

2. Akcja Katolicka w Cmolasie informuje, że w dniu 27.02. br tj. w środę, o godz. 16-tej w Domu Kultury w Cmolasie odbędą się  warsztaty ekonomiczne, których tematem będą umiejętności planowania budżetu domowego, czy zbierać paragony z zakupów, ile wydajemy na jedzenie, itp.  Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszamy

3. W czwartek nowenna do Pana Jezusa Przemienionego o godz.17.00. Po Mszy Św. spotkanie Grupy Biblijnej.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca marca:

• - chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek od godz. 8.00;  ks. Andrzej od godz. 10.00,  ks. Mariusz od godz. 14.30,
  • - w Hadykówce Komunia św. w pierwszy piątek o godz. 16.00,
  • - spowiedź święta: Cmolas: w piątek od godz. 16.00; Hadykówka: środa od godz. 16.00; Mechowiec: piątek od godz. 18.30.
  • - w piątek w Cmolasie w trakcie spowiedzi od godz. 16.00 możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu,
  • - w sobotę Msza św. w zabytkowym kościele o godz. 11:00; wieczorem zapraszamy róże różańcowe na nabożeństwo o godz. 16.30.

5. Od 01.03.2019 poza parafią będą odprawiane Msze św. gregoriańskie za śp. Marię Stępień i śp. Adama Ryndaka

Tajemnice Bolesne

• Modlitwa Jezusa w Ogrójcu