1% - POMOC JAGÓDCE CHOREJ NA NOWOTWÓR OCZODOŁU 2019-02-26

KRS 0000362564, cel szczegółowy: JAGODA PAWLUK

Jagódka urodziła się 20.12.2009 r. z zespołem Beckwitha-Wiedemanna. W 2013 r. zdiagnozowano u niej nowotwór oczodołu. Po serii chemioterapii, radioterapii  i trzech operacjach powoli wraca do normalnego życia. Nieststy po jednej z operacjidoszło do udaru niedokrwiennego mózgu, w wyniku którego dziewczynka jest niepełnosprawna (niedowład połowiczny lewostronny), nie widzi na prawe oko. Uszkodzenia mózgu wywołują codzienne ataki padaczki.

Mimo tych  wielu ułomności jest radosną i pogodną dziewczynką. Obecnie chodzi samodzielnie, uczęszcza do szkoły. Potrzebuje jednak intensywnej rehabilitacji.Miesięczny koszt rehabilitacji to ok.800 zł, a jednorazowy wyjazd na turnus rehabilitacyjny to aż 6000 zł.

Twój 1 %  to szansa na to, by Jagoda osiągnęła jak największą sprawność i samodzielność!

Tajemnice Bolesne

• Modlitwa Jezusa w Ogrójcu