Wielki Post 2019-03-06

W środę 6 marca rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msze św. w Środę Popielcową w Cmolasie: o godz. 6.30, 11.00 i 17.00; w Mechowcu i Hadykówce o godz. 17.00.W tym dniu obowiązuje post ścisły, ilościowy i jakościowy.

W okresie Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie dla dzieci w każdy  piątek o godz. 16.00, dla starszych o godz. 17.00, a dla młodzieży i osób pracujących o godz. 20.00. Również ogólna Droga Krzyżowa będzie w każdą niedzielę po sumie. Natomiast na dojazdach w kaplicach w piątek o godz. 17.00 (w I piątek miesiąca w Mechowcu o godz. 18.00). Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00, natomiast w Mechowcu o godz. 14.30. Zachęcamy parafian do udziału w tych nabożeństwach   pasyjnych. Przypominamy, że za pobożny udział w nich, można pod zwykłymi warunkami zyskać odpust zupełny.

Tajemnice Bolesne

• Modlitwa Jezusa w Ogrójcu