Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Wielkiego Postu 2019-04-01

W związku ze zmianą czasu od poniedziałku Msza św. będzie o godz. 18.30.

We wtorek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. O prowadzenie modlitwy prosimy członków róży Teresy Jadach.

W środę tj. 3 kwietnia o godz. 16.00 Akcja Katolicka zaprasza do Domu Kultury w Cmolasie gdzie odbędą się warsztaty kulinarno-dietetyczne. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

We czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Nowennę do Przemienienia Pańskiego. Po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci w piątek o godz. 17.00, dla starszych o godz.18.00, a dla młodzieży o godz. 20.00.

W dniach 8-9 kwietnia odbędą się rekolekcje wielkopostne dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Parafialne rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 10-12 kwietnia a wygłosie je ks. dr Jan Edling profesor WSD w Rzeszowie.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca kwietnia:

spowiedź święta: Cmolas: w piątek od godz. 17.30; Hadykówka: środa od godz. 17.30; Mechowiec: piątek od godz. 19.30.

W Hadykówce Komunia św. w pierwszy piątek o godz. 17.00.

W piątek w Cmolasie w trakcie spowiedzi od godz. 17.30 możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek: Cmolas - ks. Proboszcz od godz. 8.00 ks. Mariusz od godz. 14.30 ; Mechowiec - ks. Andrzej od godz. 8.00. W sobotę Hadykówka - ks. Łukasz od godz. 8.00.

W sobotę Msza św. w zabytkowym kościele o godz. 11:00; wieczorem zapraszamy róże różańcowe  na nabożeństwo o godz. 18.00.

Przyszłą niedzielę tj. 7.04. wznawiamy próby chóru parafialnego, zapraszamy na plebanię o godz.10.00.

Zgodnie z tradycją przez dwie niedziele tj. 7 i 14 kwietnia taca z Gorzkich Żalów przeznaczona będzie na dekorację Grobu Pańskiego.

Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie zaprasza na wystawę i kiermasz wyrobów rękodzielniczych oraz degustację tradycyjnych potraw pn."Przy Wielkanocnym Stole" w dniu 7  kwietnia 2019 r. o godz. 12.30. Wstęp wolny!

W niedzielę 7.04 po Mszy Świętej o godzinie 9.15 w Szkole w Mechowcu odbędzie się kiermasz przedświąteczny- na który zapraszają rodzice, uczniowie i Dyrekcja Szkoły z Mechowca.

Tajemnice Bolesne

• Modlitwa Jezusa w Ogrójcu