2. Niedziela Wielkanocna-ogłoszenia duszpasterskie 2019-04-27

Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego jest świętem patronalnym Caritas. i rozpoczyna 75. Tydzień Miłosierdzia, który obchodzony jest pod hasłem: Miłosierni Miłosierdzia dostąpią. Przypominamy, że dziś o godz. 16.00 – Msza Święta na naszym parafialnym cmentarzu. Pół godziny wcześniej zostanie za zmarłych odmówiona Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie członków parafialnego koła Caritas.

We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. O prowadzenie prosimy członków róży Krzysztofa Sochackiego. W Mechowcu po Mszy św. spotkanie członków rady ekonomicznej.

Od środy rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą w dni powszednie o godz. 18.00, a po nich Msza św., natomiast w niedzielę o godz. 16.45. Zachęcamy do udziału. W tym dniu spowiedź w Hadykówce o godz. 18.00  a po Mszy św. spotkanie członków rady ekonomicznej.

W czwartek nowenna do Pana Jezusa Przemienionego o godz. 18.00.

W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski Głównej Patronki Polski, porządek Mszy Św. niedzielny, zgodnie z tradycją o godz. 19.00 odbędzie się nabożeństwo majowe przy kapliczce blisko ujęcia wody.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca maja: Spowiedź św: w Cmolasie w czwartek od godz. 17.30 i w piątek od godz. 16.00; w Mechowcu w piątek od godz. 16.00.

- Chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00.

- w sobotę w zabytkowym kościele zostanie odprawiona Msza św. o godz. 11.00; natomiast  członków róż różańcowych zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 18.00.

W niedziele tj.5.05. o godz. 9.00 zapraszamy na Mszę św. dzieci I komunijne a po Mszy św. spotkanie rodziców na plebani. Obecność obowiązkowa.

Od 1. maja będą poza parafią odprawiane Msze św. gregoriańskie za śp.+ Stanisławę Starzec i śp. + Edwarda Ziębę

Tajemnice Bolesne

• Modlitwa Jezusa w Ogrójcu