42 Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę-Grupa św. Brata Alberta 2019-06-10

4 sierpnia wyrusza 42 Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Zapisy do grupy Brata Alberta odbywają się od 10 czerwca. Koszt pielgrzymki 140 zł. Trzecia osoba z domu 100 zł a od 4 po 70 zł. Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się 28 lipca (niedziela) w Kolbuszowskiej Kolegiacie o godz. 17.00. Więcej informacji można na stronie kliknij tutaj a także ks. Paweł Ciba tel. 692076331; pawel2343@gmail.com i ks. Paweł Pietraszek tel. 885890000. Zapisy proszę dokonywać telefonicznie albo poprzez formularz zapisu znajdujący się na stronie internetowej.