12 niedziela zwykła-ogłoszenia 2019-06-24

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i przebieg Uroczystości Bożego Ciała, ofiary złożone z tej okazji oraz szczególne słowa podziękowania dla osób, które zaangażowały się w przygotowanie ołtarzy i przystrojenie drogi przemarszu.

Procesje eucharystyczne w Oktawie Bożego Ciała będą po wieczornej Mszy Św. o godz.18.30.

We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. O prowadzenie modlitwy prosimy członkinie róży Wiesławy Bomba.

W czwartek Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 18.00. Msza Św. na zakończenie Oktawy Bożego Ciała w Cmolasie (na Ołtarzu polowym) i w Mechowcu o godz. 18.30, po procesji błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków i ziół.

W sobotę przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w Cmolasie o godz. 7.00, 11.00, 18.30. W Mechowcu i Hadykówce o godz. 17.00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na tzw. „świętopietrze”.

W niedzielę zapraszamy na uroczystości odpustowe w Hadykówce. Uroczysta Msza św. w kaplicy będzie o godz. 11.00.

Tajemnice Bolesne

• Modlitwa Jezusa w Ogrójcu