13 niedziela zwykła-ogłoszenia 2019-06-30

Witamy ks. Dominika Wacława, który w miesiącu lipcu podejmuje pracę duszpasterską w naszej parafii. Informujemy o zmianach personalnych w naszej parafii. Z dniem 22.08.2019 odchodzi z naszej parafii ks. Łukasz Mariuszyc i obejmuje obowiązki wikariusza w Parafii pw. św. Urszuli w Lubeni. Do naszej parafii został mianowany ks. Rafał Wesołowski z Nockowej.

Tegoroczne uroczystości odpustowe odbędą się od 1 do 6 sierpnia. W ramach przygotowania bezpośredniego do tych Uroczystości zapraszamy członków rady parafialnej na spotkanie w poniedziałek o godz. 20.00

Informujemy, że w okresie wakacyjnym nie będzie wtorkowej adoracji.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca:

- Spowiedź św. Cmolas: piątek od 17.30; Hadykówka: środa od 17.00; Mechowiec: piątek od 19.30.

- Chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.

Komunia Święta w Hadykówce w piątek o godz. 17.00.

- w sobotę dodatkowa Msza św. w zabytkowym kościele  o godz. 11.00. Natomiast na godz. 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków róż różańcowych na modlitwę różańcową.

W czwartek Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 18.00.

Od 01.07.2019 są odprawiane Msze św. gregoriańskie poza parafią za śp + Genowefę Jachyra, + Jan Magdę, + Alfreda Mokrzyckiego.

Dzisiaj (30 czerwca 2019 r.) od godz. 15.00 na stadionie sportowym w Cmolasie odbędą się uroczyste obchody Dni Gminy Cmolas na co organizatorzy wszystkich serdecznie zapraszają.