14 niedziela zwykła-ogłoszenia 2019-07-08

W czwartek Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 18.00.

W sobotę z racji 13-go dnia miesiąca po Mszy św. wyruszymy z procesją fatimską, w czasie której odmawiać będziemy różaniec. Do udziału serdecznie zapraszamy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w stałych miejscach, gdzie będzie przebiegała procesja.

Inwestycja przy zabytkowym kościele:

„Prace remontowo- konserwatorskie-muru ogrodzeniowego przy kościele filialnym p.w. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie (kontynuacja prac).Całkowity koszt inwestycji wynosi 40 924,50 zł

Źródła finansowania:

1. Marszałek Województwa 20 000,00 zł