19 niedziela zwykła-ogłoszenia 2019-08-11

1.We wtorek z racji 13-go dnia miesiąca po Mszy św. wyruszymy z procesją fatimską, w czasie której odmawiać będziemy różaniec. Do udziału serdecznie zapraszamy.

2. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. niedzielny. Po wszystkich Mszach Św. odbędzie się poświęcenie owoców, ziół i kwiatów. Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego o godz.16.30. W tym dniu w Ostrowach Tuszowskich dzień odpustu. Uroczysta Msza Święta-Suma Odpustowa o godz. 11.00,  na którą zapraszają tamtejsi duszpasterze wraz z parafianami.

3. Fundacja im. Rodziny Ulmów „Soar” serdecznie zaprasza na koncert, który odbędzie się w Kolbuszowej na stadionie sportowym w niedzielę 18 sierpnia o godz. 19.00. Podczas Koncertu  w części polskiej usłyszymy między innymi Piotra Rubika z repertuarem „The best of”. W części izraelskiej wystąpią światowej sławy kantorzy. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy wszystkich.

Tajemnice Radosne

• Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie