65-lecie Szkoły Podstawowej w Hadykówce 2019-09-14

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół Szkoły Podstawowej w Hadykówce na Piknik Środowiskowy zorganizowany z okazji 65- lecia placówki, który odbędzie się 15.09.2019r.

Program uroczystości:

1.Uroczysta Msza Święta- godz.14.00.

2. Piknik środowiskowy

- godz.15.00 rozpoczęcie pikniku, przemówienia okolicznościowe,
- występy dzieci z okazji 65-lecia szkoły,
- pokaz tańca ludowego „Polka przez nogę ” i innych tańców w wykonaniu uczniów i zespołu ludowego ,,Lesiaki’’ z Raniżowa,
- wystawa dorobku koła fotograficznego „Moja mała ojczyzna”,
- prezentacja twórczości plastycznej dzieci „Śliczne wycinanki dookoła ściany”,
- występ artystyczny KGW z Hadykówki i degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez członkinie,
- występ kapeli ludowej ,,Lesianie” ,
- pląsy przy akompaniamencie zespołu ,,Efekt’’ z Trzęsówki,
- atrakcje dla dzieci: dmuchańce, jazda na kucykach, malowanie twarzy,wata cukrowa,
- prezentacja multimedialna pt. ,,Nasze korzenie”,
- zakończenie pikniku – godz.19.00.Prosimy o parkowanie samochodów na parkingu ZCB w Hadykówce lub parkingu przy kaplicy.

Agnieszka Magda-Dyrektor Szkoły

Tajemnice Bolesne