Sanktuarium Przemienienia Pańskiego

w Cmolasie

Jubileusz 25-lecia KSM 2019-11-14

 

Dnia 09.11.2019 w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego odbyły się uroczystości jubileuszowe oddziału KSM w Cmolasie.

 Już od 25 lat młodzież wyraża swoje „GOTÓW”. Poprzez rozwój wiary, służbę drugiemu człowiekowi i pracę nad sobą. W ciągu tego ćwierćwiecza, w naszej formowało się wiele osób, których dzisiejszą obecność doceniamy. Pragniemy wyrazić wdzięczność Bogu za to, że mogliśmy wzrastać w tej wspólnocie wyrażając nadzieję, aby nadal nie brakło młodych, którzy „Przez cnotę, naukę i pracę-będą gotowi służyć Bogu i Ojczyźnie”.

Izabela Wilk

Różaniec na dziś

 

Tajemnice Chwalebne

 

Zmartwychwstanie Pana Jezusa.

Wniebowstąpienie Pana Jezusa.

Zesłanie Ducha Świętego.

Wniebowzięcie Maryi.

Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi.

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

 

Polecane strony

 

Poniżej prezentujemy adresy stron współpracujących z naszym serwisem, a także inne ciekawe linki, którym warto poświęcić chwilę uwagi.

 

 

  

 

Zabytkowy kościół. pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

 

Godziny otwarcia:

 

1) W  sezonie turystycznym od kwietnia do sierpnia w każdą sobotę i niedzielę od godz. 9.00 – 18.00. Poza sezonem turystycznym od września do marca obiekt czynny po wcześniejszej rezerwacja drogą telefoniczną 17 283 77 04 lub parafiacmolas@gmail.com).

 

2) Zwiedzanie w grupie z przewodnikiem (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).

 

3) Turyści indywidualni mogą skorzystać z pełnej oferty obiektu wraz z usługą przewodnicką w czasie uroczystości odpustowych 5-6 sierpnia  – o ustalonej stałej porze tj. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 godz. Zwiedzanie w innym terminie z przewodnikiem  (konieczna wcześniejsza rezerwacja drogą telefoniczną lub mailową).