Jubileusz 25-lecia KSM 2019-11-14

Dnia 09.11.2019 w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego odbyły się uroczystości jubileuszowe oddziału KSM w Cmolasie.

Już od 25 lat młodzież wyraża swoje „GOTÓW”. Poprzez rozwój wiary, służbę drugiemu człowiekowi i pracę nad sobą. W ciągu tego ćwierćwiecza, w naszej formowało się wiele osób, których dzisiejszą obecność doceniamy. Pragniemy wyrazić wdzięczność Bogu za to, że mogliśmy wzrastać w tej wspólnocie wyrażając nadzieję, aby nadal nie brakło młodych, którzy „Przez cnotę, naukę i pracę-będą gotowi służyć Bogu i Ojczyźnie”.

Izabela Wilk

Tajemnice Bolesne