III niedziela adwentu-ogłoszenia 2019-12-16

W związku ze spowiedziami adwentowymi w tym tygodniu nie będzie możliwości skorzystania ze spowiedzi przed wieczorną Mszą Św. w czwartek  i sobotę. Również nie  będzie Mszy Św. we wtorek w Mechowcu i w środę w Hadykówce.

We wtorek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. O prowadzenie modlitwy prosimy członkinie róży Janiny Zybała z Mechowca.

W czwartek oddamy cześć Chrystusowi w tajemnicy Przemienienia podczas Nieustającej Nowenny, która rozpocznie się o godz.17.00. Zapraszamy. Po Mszy św. obowiązkowe spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów.

W piątek w naszej parafii będzie spowiedź adwentowa w następujących godzinach:

Cmolas: 9.00 – 10.00, 10.30 – 12.00, 14.30 – 15.30, 16.00 – 17.00;

Hadykówka: 11.00 – 12.00;             Mechowiec: 14.30 – 16.00

W sobotę 21 grudnia w ramach tzw. mostu modlitewnego pomiędzy naszą parafią

a Seminarium modlitwą obejmiemy kandydatów do kapłaństwa i osoby odpowiedzialne za ich formację.

Składamy podziękowanie za pomoc żywnościową, która trafi do 56 osób potrzebujących.

Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie zaprasza na spotkanie pt."W przeddzień Bożego Narodzenia", które odbędzie się 22 grudnia 2019 r. o godz. 13.30.

W programie wystawa i kiermasz wyrobów rękodzielniczych, degustacja tradycyjnych potraw oraz koncert kolęd w wykonaniu kapeli Góralska Hora. Wstęp wolny.