Niedziela Św. Rodziny-ogłoszenia 2019-12-28

Trwamy w atmosferze Bożego Narodzenia, zapraszamy rodziców z dziećmi w czasie popołudniowego spaceru do odwiedzin kościoła. Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie w przygotowanie jasełek a w imieniu duszpasterzy i młodzieży dziękujemy parafianom i gościom za obecność na jasełkach i złożoną dobrowolną ofiarę.

We wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego 2019. O godz. 16.00 – Uroczyste Nieszpory w czasie której zostanie wygłoszone okolicznościowe kazanie. Po tym nabożeństwie będzie Msza św. Przypominamy, że za udział w nabożeństwie na zakończenie roku można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Natomiast w Mechowcu nabożeństwo na zakończenie roku będzie o godz.14.30.W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy świętych niedzielny.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca stycznia:

-spowiedź w Cmolasie w w piątek od godz. 16.00;
-w piątek w czasie spowiedzi możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu;
-w Mechowcu spowiedź w piątek od godz. 18.30;
-w Hadykówce Komunia św. w pierwszy piątek o godz. 16.00;
-chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.